LIVE VIDEO PRO TV POLONIA-PORTUGALIA 1-1 DOLCESPORT LIVE SCORE. Primul sfert de finala de la EURO

Min. 90+3: Egalitate, 1-1, iar meciul intră în cele 30 de minute de prelungiri. 2 reprize a câte 15 minute

Min. 79 - Fonte a trimis în braţele lui Fabianski, după un corner

Min. 64 - Cedric a şutat frumos de la 23 de metri, dar mingea a trecut pe lângă

Min. 49 - Lewandowski a încercat o lovitură de cap, dar mingea a fost "moale"

Min. 46 - a început repriza secundă

Min. 45. PAUZĂ 1-1

Min. 33 - GOL Portugalia. Renato Sanchez a marcat cu un şut deviat. 1-1

Min. 28 - Cristiano Ronaldo şutează de la 18 metri, dar în braţele lui Fabianski

Min. 23 - Polonia joacă electrizant. Leşii au făcut combinaţii de toată frumuseţea în careul portughezilor

Min. 17 - Lewandowski l-a driblat pe Pepe şi a tras la poartă din marginea careului mare. Portarul s-a opus

Min. 15 - Milik a încercat un şut tare de la 25 de metri, dar mingea s-a dus pe lângă poarta lui Rui Patricio

Min. 2 . GOL Polonia: Lewandowski a marcat cu latul după o pasă precisă de pe stânga

UPDATE: Min. 1 - a început meciul

LIVE VIDEO PRO TV POLONIA-PORTUGALIA DOLCESPORT LIVE SCORE. Partida de pe Stade Velodrome (Marsilia) va fi arbitrată de germanul Felix Brych, ajutat de conaționalii Mark Borsch și Stefan Lupp. LIVE VIDEO PRO TV POLONIA-PORTUGALIA DOLCESPORT LIVE SCORE.

Echipele de start:

Polonia: Fabianski - Piszczek, Pazdan, Glik, Jedrzejczyk - Blaszczykowski, Maczynski, Krychowiak, Grosicki - Lewandowski, Milik.

Antrenor: Adam Nawalka

Portugalia: Rui Patricio - Cedric, José Fonte, Pepe, Eliseu - Joao Mario, Renato Sanches, William Carvalho, Adrien Silva - Nani, Cristiano Ronaldo.

Antrenor: Fernando Santos