Violente extreme la un meci de fotbal din Romania. Partida a fost intrerupta in minutul 70

Victoria și CSA Steaua s-au întâlnit, vineri, într-o partidă ce a vontat pentru Liga a IV-a și s-a disputat fără spectatori, pe stadionul „Rocar”. Meciul a fost marcat de incidente violente, după ce în minutul 35 a izbucnit o bătaie generală, după un fault la jumătatea terenului. Marius Lăcătuș, antrenorul „roș-albaștrilor”, a intervenit și el pentru a calma spiritele încinse. Cel mai șifonat a ieșit Mihai Cosmin, fotbalistul de la CS Steaua, care a fost transportat la spital. Jocul a fost întrerupt în minutul 70, la scorul de 9-0 pentru Steaua, pentru că Victoria nu mai avea suficienți jucători pe teren, din cauza eliminărilor și accidentărilor.

Viorica Dancila ii da LOVITURA DECISIVA lui Liviu Dragnea. Pe cine ELIMINA din Guvern. Veste proasta pentru seful PSD