LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // WOW! Simona Halep joaca FABULOS!

Simona Halep

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Desfășurarea LIVE a partidei Halep - Kenin, conform realitateasportiva.net:

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Meciul a devenit spectaculos! Kenin egaleaza la 3 în setul al doilea după trei game-uri consecutive câștigate. Simona a jucat pasiv, iar adversara a profitat.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Break senzațional reușit de Sofia Kenin! Americanca de 20 de ani a câștigat game-ul la zero. 6-3, 3-2.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Kenin câștigă greu cel mai lung game de până acum. 6-3, 3-1.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Simona Halep este dezlănțuită! Face 3-0 în setul al doilea cu Sofia Kenin!

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Simona face break pe primul serviciu al adversarei în setul al doilea: 6-3, 2-0.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Simona Halep câștigă primul game al setului 2: 6-3, 1-0.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Simona Halep câștigă primul set cu Sofia Kenin, 6-3! Numărul 1 mondial a jucat cu încredere, a lovit bine și a avut o atitudine excelentă!

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Simona pune punct game-ului 8 cu un as! 5-3 Kenin servește pentru a rămâne în set.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Al doilea game alb reușit de Sofia Kenin. 4-3

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Game perfect reușit de Simona Halep! Numărul 1 mondial conduce cu 4-2. Servește Kenin.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN //  Kenin câștigă pe propriul serviciu la zero: 3-2 în setul 1.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Simona își câștigă serviciul în game-ul al patrulea. Halep conduce cu 3-1 în primul set.

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Americanca Sofia Kenin reușește primul game al meciului. 2-1

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Lung de linie superb la ultimul punct din game-ul al doilea reușit de Simona Halep! Românca are 2-0 în primul set cu Sofia Kenin!

LIVE SIMONA HALEP - SOFIA KENIN // Simona face break în debutul meciului!