LIVE VIDEO. Steaua-Voluntari. Echipa lui Reghe, IN CRIZA

81Cernat transformă penalty-ul şi e 2-1 pentru Voluntari81Niţă vede cartonaşul galben. E o decizie discutabilă80Niţă prinde mingea, dar îl loveşte uşor pe Novac şi arbitrul dă penalty!79Cernat îi ia faţa lui Bălaşa şi ratează o şansă bună!76Schimbare la Steaua: Iese Muniru şi intră Florin Tănase! Atacantul revine după o pauză de 5 luni75Steaua atacă, dar nu îşi creează ocazii.71Laurenţiu Marinescu intră în locul lui Costin Lazăr la FC Voluntari70Gnohere rateză o şansă uriaşă. Se ridică şi fanionul de la margine56Gnohere trage slab din poziţie bună, 16 metri perpendicular pe poartă52Ciocnire urîtă între Curelea şi Muniru. Cei doi se resimt, însă vor continua meciul50Bălaşa e avertizat la doar 5 minute de cînd a intrat pe teren49Centrarea lui Bălaşa e respinsă în corner. Steaua presează45Start în partea secundă45Dublă schimbare la Steaua! Iese Pintilii şi intră Bălaşa. A doua modificare: Achim în locul lui William De Amorim45La pauză Steaua şi FC Voluntari sînt la egalitate, 1-1. Au marcat Boldrin, respectiv, Ivanovici40Steaua presează, însă nu şi-a creat nici o ocazie mare după gol. Echipa lui Reghe controlează meciul32Curelea vede cartonaşul galben pentru un fault dur la Momcilovic31GOOOOOL Steaua! Boldrin marchează din careu cu un şut foarte bine plasat27Cazan intervine excelent la o pasă a lui De Amorim la Jakolis. Bosniacul scăpa singur cu portarul23Bomba lui Gnohere e blocată de un adversar. Traiectoria mingii era foarte bună11Gnohere ratează prima şansă de a marca. Atacantul nu reuşeşte să reia cu capul o centrare bună8Steaua presează după golul rapid pe care l-a încasat3Goool Voluntari! Ivanovici înscrie după ce scapă singur cu Niţă. Atacantul îl execută pe portarul Stelei1A început meciul