LIVE VIDEO. Gaz Metan-CFR Cluj 0-2! „Feroviarii” rezolva meciul in 10 minute

73Ultima schimbare la Gaz Metan: iese Romeo, intră Buziuc73Gomelt s-a accidentat la faza golului şi e scos pe targă72GOOOOL CFR CLUJ! Păun marchează şi meciul pare rezolvat71Schimbare la Mediaş: iese Eric, intră Ciprian Petre67Şutul lui Eric din lovitură liberă e reţinut de Mincă65Schimbare la Gaz Metan: Iese Zaharia şi intră Buzean63GOOOOOL CFR Cluj! Omrani deschide scorul la Mediaş dintr-un unghi dificil56Încă o ocazie mare pentru CFR! Gomelt trimite puţin pe lîngă poartă cu o lovitură de cap55Nouvier ratează o şansă foarte bună! Şutul său e respins de Pleşca51Lovitura de cap a lui Bic trece peste poartă45Start în repriza secundă!45PAUZĂ la Mediaş! Gaz Metan - CFR Cluj e 0-044Cea mai mare ocazie pentru oaspeţi! Pleşca îl blochează pe Bud, mingea sare la Omrani al cărui şut e deviat peste poartă38Şutul lui Păun trece mult peste poartă! Meciul s-a mai calmat31Schimbare la oaspeţi: Chiriţă e înlocuit de Păun26Şutul lui Gomelt de la 17 metri trece peste poartă23Munteanu ratează cea mai mare şansă de pînă acum. Eric îl găseşte foarte bine pe Munteanu, dar şutul său e scos de Mincă15Creţu are o incursiune pe partea dreaptă, dar centrarea lui e reţinută de Mincă!14Laurenţiu Rus e avertizat după o intervenţie dură la Zaharia!7Sikorski ratează prima şansă! Lovitura de cap a polonezului e prinsă de Mincă!1Start de meci